ANTALYA'NIN renkli tiyatro atmosferine katkı sağlayan İpekten Sahne, büyük ve küçük herkesi 23 Haziran'da saat 15.00'te eğlenceli bir serüvene davet ediyor. 'Nereye Koyduysan Oradadır!' adlı çocuk tiyatrosu, Rovni ve Mela'nın neşe dolu macerasını tekrar sahneye taşıyacak. Oyun, Kurban Bayramı'nın ilk günü seyirci ile buluşmuştu. Rovni ve Mela'nın macera dolu serüveni Pazar günü tekrar seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. 

Oyun, küçük izleyicilerin büyük bir keyifle izleyeceği bir performans sunuyor. Rovni'nin kaybettiği neşeyi bulma serüvenine tanık olacak ve onun en yakın arkadaşı Mela'nın desteğiyle geçmişe doğru bir yolculuğa çıkacaksınız. Danslar, şarkılar, mektuplar ve hatta peynirli poğaçalarla dolu bu macerada, neşenin her zaman bulunduğu yeri keşfedeceksiniz.

Ebeveynler için uygun olan bu oyun, yaş sınırı 3+ olarak belirlenmiş ve 40 dakika sürecek. İpekten Sahne, sıcak atmosferi ve zengin programıyla tanışmak isteyen herkesi, 23 Haziran'da unutulmaz bir tiyatro deneyimi yaşamaya davet ediyor. Oyunun biletlerine online erişim mümkün, bilet fiyatları ise 168,00 TL'den başlıyor. 

Kaynak: GAZİ KARATAŞ/HABER