Kültür ve sanat şehri Antalya, her daim yaşayan bir kent. Turizmin başkenti olmasının dışında yılın her mevsimine yayılan çok çeşitli etkinlikleriyle dikkat çeken şehirde; sayısız festival, fuar, sergi, dans, tiyatro, opera gösterimleri, söyleşi, seminer, panel ve konferans gibi organizasyonlar düzenleniyor. Sanatı ve sanatçıyı geniş kitlelerle buluşturan etkinlikler yıl boyu devam ediyor. 22 Şubat Perşembe günü saat 20.00’de ‘Maksat Muhabbet’ isimli konseri ile Tolga Çandar, Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde Antalyalı müzikseverler ile buluşacak.

KİMİ ZAMAN HÜZÜNLENDİRİP KİMİ ZAMAN NEŞELENDİRECEK
Ege türkülerinin usta bestecisi ve yorumcusu Tolga Çandar, türkülerin ortaya çıkış öykülerini anlatırken içimizi ısıtan ege şivesi ve tiyatral bir performansla kimi zaman hüzünlendirip kimi zaman neşelendirecek. Asırlardır bu topraklarda yaşanmış insan öykülerini, Tolga Çandar ‘ın hoşsohbetini ve canlı orkestranın performansının harmanlandığı bu programın Antalyalılar tarafından büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Sohbet eşliğinde türküler söyleyebileceğiniz,  sohbetin muhabbetin tadına doyacağınız bu etkinliğin biletlerine ise online olarak erişim sağlamak mümkün olup, biletler 330 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu. 

Muhabir: BUSE ER/HABER