TÜRKAN Şoray Kültür Merkezi'nde sanat rüzgârları esiyor. Antalya'nın kültür ve sanat odağı Türkan Şoray Kültür Merkezi, yeni sezonu dopdolu bir programla açıyor. Konserler, tiyatrolar ve stand-up gösterileriyle Şubat ayı, sanatseverler için kaçırılmayacak fırsatlarla dolu. Merkez, 28 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’de ‘Terzi Yamağı Konuşuyor! Barbaros Şansal, Burda Olmaz’ adlı etkinliği sanatseverlerin beğenisine sunacak.

ÜNLÜ MODA TASARIMCISI ANTALYA’DA SAHNEDE
Barbaros Şansal, Burda Olmaz adlı gösterisiyle, sürpriz konukların da katılımıyla, seyircisiyle buluşuyor. Kendisini terzi çırağı olarak tanımlayan ünlü moda tasarımcısı Barbaros Şansal, ‘Terzi Yamağı Konuşuyor! Barbaros Şansal, Burda Olmaz’ adlı gösterisiyle Antalyalıların şehrine geliyor. 28 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’de Türkan Şoray Kültür Merkezi ev sahipliğinde seyirci ile buluşacak olan etkinliğin biletlerine ise online olarak erişim sağlamak mümkün olup, biletler 250 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu.

TÜRKAN ŞORAY KÜLTÜR MERKEZİ HAKKINDA
Türkan Şoray Kültür Merkezi,  658 kişilik seyirci kapasiteli salonlara sahip. Merkezde ayrıca otopark, enstrüman ve sahne depoları, orkestra, prova, aksesuar, yönetim odaları, kulis, atölye, fuaye-sergi salonu, sanat sokağı ve sosyal etkinlik terası da yer alıyor. İki ana taşıt ve yaya aksı üzerinde konumlandırılmasıyla aynı zamanda kent mimarisi için de köprü görevi gören Kültür Merkezi’nde fuayenin, atölye ve prova salonlarının konumlandırılması kent sakinleri ile salon kullanıcılarını buluşturacak şekilde tasarlandı.

Muhabir: BUSE ER/HABER