Ramazan bayramının ilk günü AK Parti İl Binası'nda bayramlaşma töreni düzenlendi. Törene İl Başkanı Ali Çetin, milletvekilleri Mustafa Köse, İbrahim Ethem Taş, Kemal Çelik, Tuba Vural Çokal, Atay Uslu, parti yöneticileri ve parti üyeleri katıldı.

V G H B J K

Törende konuşan İl Başkanı Ali Çetin, herkesin bayramını kutlayarak sözlerine başladı. Çetin, “Yerel seçimlerin ardından bayramlaşmaya geldik. Vatandaşın umudu hala AK Parti'dir. AK Parti de yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Halkımızın sandığa yansıttığı iradesine saygılıyız. Biz her zaman sandıktan çıkan sonuçlara saygı gösterilmesini savunan bir parti olur. Bu seçimde de aynı tavrımızı, aynı düşüncemizi aynı demokratik duruşumuzu gösterdik. AK Parti'nin ve Cumhur İttifakı'nın bu duruşu diğer partilere örnek olsun. Halkımız Antalya'da bize muhalefet görevini verdi. Bundan sonra bize, seçilen belediye başkanlarının vaatlerini Antalya halkı adına ne kadar yaptıklarını, yapmadıklarını takip etme görevi düşmüştür. Milletin verdiği bu görevi de layıkıyla taşımaya devam edeceğiz" dedi.

05648

Törende konuşan milletvekilleri ve parti yöneticileri ise yerel seçim sonuçlarını bir uyarı olarak gördüklerini ve çalışmalarına daha büyük özveriyle devam edeceklerini söyledi. Konuşmaların ardından il binası önünde milletvekilleri ve yöneticiler partililerle tokalaşarak bayramlaştı.

Kaynak: DHA