Ülkemizden ve dünyadan pek çok sporcunun katılım gösterdiği organizasyona Şükrü Sinan, Cemil Yıldızhan, Oğuz Bodur, Necati Şevik, Osman Demiratar ve Tatiana Vukolova kadrosu ile katılan kırmızı beyazlı takımın sporcuları 1.5 kilometrelik yüzme, 40 kilometrelik bisiklet ve 10 kilometrelik koşu etaplarında ter döktüler.

2 Antalyaspor Triatlon (Cemil Yıldızhan)

Sabah 06.45’te başlangıcı verilen ve 22 derecelik deniz suyu ile 23 derecelik hava sıcaklığının eşlik ettiği yarışlarda bisiklet etabının son bölümünde etkisini yoğun bir şekilde gösteren rüzgâr sporcuları oldukça zorladı. Bisiklet etabını yoğun rüzgâra rağmen tamamlayan Antalyasporlular koşu etabında ise öğlen sıcağı başlamadan bitiş çizgisini gördüler.

3 Antalyaspor Triatlon (Tatiana Vukolova)

Yenişehir’de performans gösteren Antalyasporlu triatletlerden Tatiana Vukolova ve Cemil Yıldızhan gelen resmi sonuçlara göre kendi yaş gruplarının birincisi olurlarken Antalyaspor’un bir diğer başarılı triatleti Şükrü Sinan ise yine resmi sonuçlara göre kendi yaş grubunun üçüncüsü olarak Antalyaspor’un Mersin’deki madalya sayısını üçe yükselten isim oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ