Kültür ve sanat şehri Antalya, her daim yaşayan bir kent. Turizmin başkenti olmasının dışında yılın her mevsimine yayılan çok çeşitli etkinlikleriyle dikkat çeken şehirde; sayısız festival, fuar, sergi, dans, tiyatro, opera gösterimleri, söyleşi, seminer, panel ve konferans gibi organizasyonlar düzenleniyor.
Antalya'da düzenlenen Türkiye Kulüplerarası Sportif Salsa Şampiyonasının birinci etap yarışları başlıyor. Türkiye Kulüpler Arası Sportif Salsa Şampiyonasının birinci etap yarışları 9-10 Aralık tarihleri arasında AKM Aspendos Salonu’nda saat 10.00- 18.00 arası gerçekleştirilecek. 

5 İLE 70 YAŞ ARASINDAKİ HER YAŞTAN KATILIMCI
Sportif Salsa Dansları Solo (Kadın-Erkek) & Duo Yarışması ve Karayip Dansları-Latino Show (Couple-Grup) yarışmalarında çocuk ve genç yetişkin kategorilerinde onlarca dansçı Antalya’da bir araya gelecek. Yarışmalarda farklı kategorilerde 5 ile 70 yaş arasındaki her yaştan katılımcının yer aldığı organizasyonda dansçılar, hünerlerini sergilerken, minikler ve yıldızlar kategorilerinde dereceye giren yarışmacılar da ödüllendirilecek. Her yaş grubundan katılımcının yer aldığı ve 49 kategoride yapılan yarışlar ise 10 Aralık tarihinde sona erecek. Yarışmanın büyük ilgi görmesi bekleniyor. HABER/BUSE ER

Editör: Uğur Keskin