Dünya çapında tanınan Fransız soul müziği divası Imany, müzikseverlerin büyük ilgisiyle karşılanan bir konser için 8 Haziran'da Antalya Açıkhava Sahnesi'nde sahne alacak!

Imany, 2021'de yayımladığı ve büyük beğeni toplayan Voodoo-Cello isimli cover albümündeki ikonik pop şarkıları, görsel bir şov eşliğinde 8 yetenekli çello sanatçısıyla birlikte seslendirecek. Antalya'daki konserinde sahne performansını özel bir deneyim haline getirecek olan sanatçı, müzik tutkunlarına unutulmaz anlar yaşatacak.

IMANY kimdir?

1979 yılında Fransa'nın Martigues bölgesinde doğan Imany, aslen Komor Adaları kökenlidir. Başarılı bir atlet olan Imany, spor kariyerinin ardından New York'ta modellik yapmış ve müzikle ilgilenmeye başlamıştır. "Talkin' Bout a Revolution" şarkısından ilham alan sanatçı, asıl ismi olan Nadia Mladjao’yı değiştirerek ve  "Imany" adını seçerek müzik dünyasına adım atmıştır. İlk single çalışması olan "You Will Never Know" 2011 yılında yayınlanmış ve büyük beğeni toplamıştır. Aynı yıl içinde çıkardığı "The Shape of a Broken Heart" adlı albümü ise Fransa'da Altın Plak kazanmıştır.

Muhabir: ERENDİZ ÖZKURT