Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kaş Belediyesi ve Kaş Kaymakamlığı iş birliği ile düzenlenen 25. Uluslararası Likya Kaş Kültür ve Sanat Festivali dün yapılan kortej yürüyüşü ile başladı. Programında çeşitli kültür-sanat etkinliklerinin yer aldığı festival kapsamında bugün sevilen sanatçı Melek Mosso bir konser verecek. Kaş Yat Limanı’nda yapılacak konser saat 22.00’de başlayacak. Konsere katılım ücretsiz olacak.

MELEK MOSSO KİMDİR?

Melek Mosso ya da gerçek adıyla Melek Davarcı (d. 11 Kasım 1988, Kayseri), Türk müzisyen ve müzik öğretmeni. İstanbul'da Kadıköy - Beşiktaş hattında müzik yaparak tanınırlığını arttırdı. Ayrıca piyano, yan flüt, solfej ve armoni dersleri vererek, müzik eğitimi almak isteyen öğrencilerini konservatuvar sınavlarına hazırladı. Çeşitli Müzik Yarışmalarına katılarak ödüller kazandı. Müzisyen arkadaşları ile kurduğu Zbam The Band isimli grubu ile swing ve caz konseptli müzik yaparak çeşitli sahnelerde performans gösterdi.

Yıldız Tilbe'nin "Vursalar Ölemem" isimli şarkısını yeniden yorumladığı video 100 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaştı. No.1'in TV dizisi Çukur için yapılan "Hiç Işık Yok" isimli şarkısında No.1'e eşlik etti ve bu parça 100 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaştı. Ayrıca "Hiç Işık Yok" isimli parça No.1'in "Siyah Bayrak" albümünde yer aldı. 2018 yılında söz ve müziğini kendisinin yaptığı teklisi "Kedi" ile uzun süre radyoların çalma listelerinde yer aldı.

Muhabir: YUSUF ÖZTÜRK/HABER