Muratpaşa Belediyesi Kadın Kooperatifleri, renkli ve keyif dolu bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor! 23 Nisan Kermesi, alışveriş tutkunlarını ve el sanatları meraklılarını heyecanlandırmak için Erdal İnönü Kent Parkı'nda kapılarını açıyor.

Etkinlik, 27-28 Nisan ve 4-5 Mayıs tarihlerinde, devam edecek. Bu süre zarfında, ziyaretçiler, birbirinden özel el yapımı ürünler ve lezzetli atıştırmalıklar arasında gezinerek keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayacaklar.

Kermes, her iki hafta sonu da 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Etkinlik, geleneksel el sanatlarından modern tasarımlara kadar geniş bir ürün yelpazesini içerecek. Ziyaretçiler, birçok çeşitli ürünü görebilecek, satın alabilecek ve bu ürünlerin arkasındaki hikayeleri öğrenebilecekler.

Whatsapp Image 2024 04 26 At 10.29.57

ERDAL İNÖNÜ KENT PARKI NEREDE?
Erdal İnönü Kent Parkı, Şirinyalı Mahallesi’nde bulunuyor ve Falezlerden Beydağları'na muhteşem bir Akdeniz manzarasına sahip. Bu harika manzara eşliğinde, Muratpaşa Belediyesi Kadın Kooperatifleri'nin ürün satış mağazası, ziyaretçilere birbirinden özel ve el emeği ürünleri sunacak.

Etkinliğin yer aldığı Erdal İnönü Kent Parkı, ailecek keyifli vakit geçirebileceğiniz bir ortam sunuyor. Doğayla iç içe piknik yapabilir, çocuklarınızı oyun alanlarında eğlendirebilir ve serinletici yeşil alanlarda dinlenebilirsiniz.

Muhabir: ERENDİZ ÖZKURT/ÖZEL HABER