ÖZEL bir okulun öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bulunan yavrulu anne kulübelerinin bakım, onarımı ve boyama işlemini gerçekleştirdi.

01-360

ETKİNLİK SÜRECEK

Okulun Yardımlaşma ve Sosyal Sorumluluk Kulübü Sorumlusu Suat Ataseven, “Okulumuzda ve diğer kampüslerde yapmış olduğumuz temiz okulum temiz sınıfım etkinliklerimiz var. Burada birinci olan sınıflarımızı Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’ne getirdik. Burada sokak hayvanlarının kaldığı kulübelerimizi boyamaktayız. Bu etkinliği sürekli olarak yapmaya devam edeceğiz” dedi.

03-44

HEM EĞLENDİLER HEM BOYADILAR

Öğrencilerden Tuna Yeşilmez, “Bugün Konyaaltı Belediyesi hayvan barınaklarında bulunan sahipsiz hayvanların kulübelerini boyuyoruz. Öğretmenlerimize ve Konyaaltı Belediyesi’ne teşekkür ederiz’’ dedi. İstek Koleji öğrencisi Sudenaz Aydınlı da, “Bizler sahipsiz hayvanların kulübelerini  boyamak için buraya geldik. Onların daha güzel bir ortamda barınmalarına yardımcı olmak istiyoruz’’ dedi.

Kaynak: İHA