Antalya'nın muhteşem sahilleri arasında, inci gibi parlayan bir mücevher plan Beldibi Plajı, adeta yeryüzündeki bir cennet köşesi. Antalya’ya yaklaşık 25 kilometre mesafede, şehrin karmaşasından uzakta, ışıltılı bir denizin kıyısında, yerli ve yabancı misafirlerini büyüleyen bir atmosfere sahip.

BİR MAVİ BAYRAK HİKAYESİ

Beldibi Plajı'nın herkes tarafından tercih edilmesinin çok önemli bir sebebi var: Mavi Bayraklı bir plaj olması. Uzandıkça uzanan altın kumsallarıyla, sakin ve dingin masmavi sularıyla; aileler, tek başına tatil yapmak isteyenler ve kalabalık gruplar için burası adeta bir rüya diyarı. Gün doğarken başlayan, gün batarken hala sürmekte olan bir masalın parçası gibi…

Beldibi2

KEŞİF DOLU ANLAR

Günübirlik teknelerle yapılan turlar, sizi Beldibi'nin gizemli koylarına ve mistik mağaralarına götürürken, keşif dolu anlar yaşamanızı sağlayacak. Doğanın sırlarını keşfederken, ruhunuz da huzur bulacak.

Beldibi'nde konaklama deneyimi, lüks ve konforun bir araya geldiği bir şölen gibidir. Dünya çapında ün kazanmış tatil köyleri, oteller ve pansiyonlar, misafirlerine unutulmaz bir konaklama deneyimi sunarken, ücretsiz halk plajı alanları da günübirlik ziyaretçileri ağırlamak için hazır bekliyor.

Beldibi

DOĞANIN KUCAĞINDA AKTİVİTELER

Plajın sınırsız nimetlerinden yararlanırken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Denizin sıcak suyunda huzur bulabilir, cesaretinizi deniz paraşütüyle sınamak isteyebilirsiniz. Masmavi suların gizemli derinliklerine dalış yapmak, başka bir dünyanın kapılarını aralamanıza olanak tanırken, plaj voleybolu oynarken de zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız.

Beldibi Plajı, sıradan bir plaj olmanın çok ötesinde. Doğanın gizemini keşfetmek, mavi suların kucaklayışında huzur bulmak, dostlarla geçen keyifli anlar... İşte Beldibi'nin sunduğu en değerli hazine: Gerçek bir yaşam deneyimi.

Muhabir: ERENDİZ ÖZKURT/HABER