İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2024 All Star’da nefes kesen mücadele için Kırmızı ve Mavi takım parkurdaki yerlerini aldı. Yarışmacılar mücadeleyi kazanmak için önce demirde asılı kaldı. Ardından kurdukları engellerden isabetli atış yaparak topu minyatür kaleye elleriyle atmaya çalıştı. Nefes kesen yarışmada birinci turu Kırmızı takım 8-5 kazanırken ikinci turu Mavi takım 8-6 kazandı ve karşılaşma final turuna taşındı. Final turunda Mavi takım, Kırmızı takımı 3-1 mağlup etti ve iletişim ödülünü kazandı. 

SON ELEME ADAYI KİM OLDU? 

Dokulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım ada konseyinde eleme adayını belirledi. Kırmızı takım arasında yapılan oylamada bu hafta üçüncü eleme adayı 5 oy alan Merve oldu. Son eleme adayı olması hakkında konuşan Merve ise “Ya Nefise çıkacaktı ya ben çıkacaktım. Düello yaşamak istediğim bir mücadele. Çıkıp sonuna kadar savaşacağım. Düellonun tadını çıkartacağım. Bütün arkadaşlarımın hakkında hayırlısı olsun” ifadelerini kullandı. Böylece bu hafta bütün eleme adayları belli olurken Mavi takım ve Kırmızı takım ikişer eleme adayı vermiş oldu. 

Whatsapp Image 2024 03 27 At 12.40.35 (1)

BİRİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU? 

İlk hafta dokunulmazlık mücadelesini kaybeden Kırmızı takım oylama sonucunda haftanın ilk kadın eleme adayı olarak Aleyna’yı belirledi.

Whatsapp Image 2024 03 27 At 12.40.35 (2)

İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor All Star 2024 yarışmasında dokunulmazlığı kaybeden mavi takım eleme adayı olarak Aysu'yu seçti. Böylelikle haftanın ikinci eleme adayı Aysu oldu.

Whatsapp Image 2024 03 27 At 12.40.36

ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım ada konseyinde eleme adayını belirledi. Survivor'da haftanın üçüncü eleme adayı Mavi takımdan Berna oldu.

Whatsapp Image 2024 03 27 At 12.40.35

DÜELLO EŞLEŞMELERİ BELLİ OLDU

Eleme adayları olan Aleyna, Aysu, Berna ve Merve arasındaki eşleşmeler belli oldu. Düello turunda Aleyna, Berna ile eşleşirken Merve, Aysu ile eşleşti. 

Survivor 2024 All Star; Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar olmak üzere haftanın altı günü saat 20.00’de TV8 ekranlarında yayınlanıyor.

Muhabir: STAJYER/ARİF CAN YILDIZ