İstanbul’un kalbinde geçen üç kadının dokunaklı hikayesini anlatan ‘Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin’ bu sezonun son temsiliyle Antalyalılarla buluşuyor.

ÜÇ KADIN, BİR İSTANBUL

Birbirinden farklı hayatlar süren ama aynı zamanda ortak duygularla bir araya gelen üç kadının hikayesini anlatan ‘Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin’ izleyicilere duygu dolu anlar yaşatacak. Oyun, bu kadınların içsel yolculuklarını, yüzleşmelerini ve hesaplaşmalarını sahneye taşıyor. Hayatın zorlukları ve iniş çıkışları arasında birbirlerine tutunan kadınların hikayesi, izleyicilerin yüreğine dokunacak.

Whatsapp Image 2024 06 03 At 10.02.44

YARATICI EKİP VE OYUNCULAR

Murat Mahmutyazıcoğlu'nun kaleme aldığı ve Ayfer Gürsoy'un yönetmenliğini üstlendiği oyun, usta oyuncuların performanslarıyla hayat buluyor. Oyuncu kadrosunda Dicle Alkan, Pınar Boyar ve Zeynep Hasdal Çolakoğlu yer alıyor. Yetenekli oyuncular, sahnede sergiledikleri performanslarla izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmayı vaat ediyor.

GÖSTERİM BİLGİLERİ

Gösterim, 6 Haziran Perşembe günü saat 20:30'da başlayacaktır. Etkinlik, Laura Alışveriş Merkezi'nde bulunan Panda Sahne'de gerçekleştirilecek. Daha fazla bilgi için 0532 307 32 92 numaralı telefonla iletişime geçebilir ya da Panda Sahne gişesine uğrayabilirsiniz.

Muhabir: ERENDİZ ÖZKURT/ÖZEL HABER