Yargı dizisi başrollerinde Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Uğur Polat, Uğur Arslan, Zeyno Eracar ve Cezmi Baskın gibi tecrübeli ve başarılı isimleri bulunduruyor.  Yayınlandığı 85 bölümle geniş bir izleyici kitlesine hitap eden dizi sevenlerine seyir zevki yüksek ve heyecanı oldukça yüksek bir serüven izletiyor. 

Whatsapp Image 2024 04 08 At 12.41.58

95. BÖLÜM FİNAL

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Yargı dizisi Mayıs ayının sonunda final bölümüyle ekranlara veda edecek. Yargı dizisinin 95. Bölümü final yaptığı bölüm olacak. Dün 88. Bölümüyle ekranlara gelen dizi 6 bölüm daha yayınlanacak.  

Whatsapp Image 2024 04 08 At 12.41.58 (1)

YARGI’NIN KONUSU NE? 

Yargı, Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Beste Sultan Kasapoğulları'nın üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme aldığı, ilk bölümü 19 Eylül 2021 tarihinde yayımlanan dram, aksiyon, psikolojik gerilim, polisiye ve suç dizisidir. Yargı, bir cinayet vakasını çözmek için birlikte çalışmak zorunda kalan bir savcı ve bir avukatın hikayesini konu ediyor. Korkunç bir cinayet vakası, dürütlüğü ile tanınan ve mesleğin en iyilerinden olan savcı Ilgaz ile inandığı doğrular uğruna sınırları zorlayan cevval bir avukat olan Ceylin'in yolunun kesişmesine neden olur. Katilin peşine düşen Ilgaz ve Ceylin, bu süreçte birlikte hareket etmek zorunda kalır. Bu süreç onların hayatlarında geri dönüşü olmayan bir kırılma yaşamalarına neden olur.

Yargı dizisi Pazar akşamları saat 20:00’de Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.

Muhabir: STAJYER/ARİF CAN YILDIZ