BU yaz çocuklar için unutulmaz bir tiyatro deneyimi Panda Sahne'de gerçekleşiyor. 'Yastığın Rüyası' adlı tiyatro oyunu, 4-10 yaş arası çocukları ve ailelerini 29 Haziran Cumartesi günü saat 14.00'te ağırlamaya hazırlanıyor.

Oyun, hayal gücünü ve seçme-seçilme hakkını keşfetmeye meraklı bir yastığın macera dolu yolculuğunu konu alıyor. Küçük bir kızın yastığı olduğuna inanan Yastık, bu kızı bulmak için yola çıkar ve birbirinden eğlenceli engellerle dolu bir maceraya atılır. Yolda karşılaştığı zorluklara rağmen kararlılığını koruyan Yastık, izleyicilere unutulmaz bir serüven sunuyor.

45 dakika süresi olan oyun, çocukların dikkatini çekecek ve onların hayal dünyasını zenginleştirecek etkinlikler arasında yer alıyor. Özenle hazırlanan bu gösteri, çocuklara tiyatro ile tanışma fırsatı sunarken eğlenceli anlar yaşamalarına da olanak tanıyor.

'Yastığın Rüyası' tiyatro oyunu, 29 Haziran Cumartesi günü saat 14.00'te Panda Sahne'de sergilenecek. Ebeveynler, çocuklarıyla birlikte bu keyifli etkinliği kaçırmamaları için şimdiden planlarını yapabilirler. Oyunun biletlerine online erişim mümkün, bilet fiyatları ise 135 TL'den başlıyor. 

Muhabir: GAZİ KARATAŞ