Gloria Hotels & Resorts bünyesinde bulunan Türkiye'nin tek 45 delikli golf tesisi ünvanına ve Trackman Range uygulamasına sahip Gloria Golf Club, yedinci kez Gloria Özaltın Championship'e ev sahipliği yaptı. Bu yıl 31 Mart - 7 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen turnuvada; Almanya, İngiltere, Çekya, İtalya, İsveç, Belçika, Avusturya, İsviçre, Rusya, Ukrayna ve Türkiye olmak üzere birçok ülkeden 150 sporcu şampiyonluk için yarıştı.

150S

Ödül töreninde söz alan Özaltın Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İrem Özaltın, “Gloria Özaltın Şampiyonası'nın yedinci yılında bir kez daha sizlerle bir araya gelmenin, bu heyecanı ve gururu paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gloria Özaltın Championship'in önemi, her yıl büyüyüp geliştikçe daha da hissedilir hale geliyor" dedi.

150Ss

Özaltın ailesi, Gloria Özaltın Championship'de Öznur Özdemir Özaltın anısına 'Memorial Trophy' turnuvası, 'Nurettin Özaltın Memorial Trophy' 'Sebahat Özaltın' kadınlar ve 'Nuri Özaltın Memorial Trophy' erkekler olmak üzere dört farklı turnuva ile golf severlere ev sahipliği yaptı. Danimarka'nın en başarılı golf sporcusu, 15 kez European Tour kazananı aynı zamanda Ryder Cup kaptanlığı yapmış Thomas Bjorn turnuvanın son gününde katılımcılar ile 'Beat The Celebrity Tour Professional Nearest The Pin' etkinliği gerçekleştirdi.

Kaynak: DHA