CHP’nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıkladığı Muhittin Böcek için Antalya'da coşkulu karşılama töreni düzenlendi. Havalimanı'nda coşkulu bir kalabalığın karşıladığı Muhittin Böcek, sonrasınsa ise CHP İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. 

G E2J W4 P Xw A A O X P

COŞKULU KARŞILAMA
Başkan Böcek, Ankara dönüşünde Antalya'da havalimanında kalabalık bir grup tarafından karşılandı. Başkan Böcek, kalabalığa teşekkür ettikten sonra Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanlığı'na geçti.


'YARIŞ BUGÜN BAŞLADI'
Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, il binasında kalabalığa seslendi. Kamacı, "Antalya'da yarış bugün başladı. Kendi aramızdaki rekabetin bir önemi yok. Önemli olan şey AKP ile yapacağımız yarıştır.  Parti meclislerinin aldığı karar nihaidir. Biz de İl Başkanlığı olarak Sayın Muhittin Böcek'in adaylığını destekleyerek tekrar kazanmak istiyoruz. Bu kazanmada sadece yönetimler yetmez, sadece adaylar yetmez. Bu kazanmada 51 üyenin katkısı olması gerekir. Sadece bize bırakmanız doğru değildir. 51 üye Antalya'nın çeşitli yerlerinde adaylarımıza çalışacaktır. Hepbirlikte 31 Mart'ta iktidara gereken dersi vereceğiz" dedi. 

02-76

BAŞKAN BÖCEK: YİNE KAZANACAĞIZ
Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanlığı binasında kalabalığa konuşan Muhittin Böcek, "Antalya için en iyisi diyerek, kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakarak yola çıkıyoruz. 31 Mart 2019 seçimlerinde 'ben sen yok biz varız biz birlikte yaparız' diyerek yola çıktığımız, gece gündüz demeden 19 ilçemizde, 913 mahallemizde il ve ilçe örgütlerimizle, gençlerimizle, kadınlarımızla, gönüllülerimizle, sandığa sahip çıkan yoldaşlarımızla, halkımızla tek yürek çalışarak kazandık. Bu seçimde de yine kazanacağız. Şimdi tüm kapıları ilk günkü gibi çalma zamanı, şimdi herkesin kalbinde yeni bir 5 yılın başarılarla dolu hikayesini yazma zamanı. Antalya’mda herkesi bugüne kadar olduğu gibi kucaklama zamanı. Atamızın 'dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla yorulmazlar' sözünü ilke edinerek dinlenmeyeceğiz, yorulmayacağız, yine kazanacağız. Yine kazanacağız, hepbirlikte Antalya için herkesin belediye başkanı olacağız. Herkesin başkanı olarak, herkesin başkanı olmaktan vazgeçmeyerek kazanacağız. Sizleri çok seviyorum" dedi.

01-303

Konuşmalar sonra erdikten sonra Başkan Muhittin Böcek, ilçe belediye başkan adayları ve CHP İlçe Başkanları kalabalığı selamladı.

Muhabir: GAZİ KARATAŞ/HABER