Başkan Güngör mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bayramlar sevginin, muhabbetin, birlik ve beraberliğin, barışın, huzurun, yardımlaşmanın, milli ve dini duyguların, kaynaşmanın en yoğun yaşandığı özel günlerdir. Kırgınlıklar ve dargınlıkların bir kenara bırakıldığı, sosyal sorumluluk ve dayanışma bilincinin en üst seviyeye çıktığı, yardımlaşma ve merhamet duygularının yoğunlaştığı bir Kurban Bayramı’na ulaşmanın sevinci içerisindeyiz.

Millet olarak en önemli özelliklerimizden birisi de manevi değerlerimizin kazandırdığı dayanışma ruhudur. Bu bayramda da birlik ve beraberlik içerisinde ‘sağ elin verdiğini sol el bilmemeli’ anlayışı ile ihtiyaç sahiplerini incitmeden gözetelim,  bayram ruhunu ve mutluluğunu gönülden gönülle taşıyalım.

Bu duygu ve düşüncelerle, Manavgat iş dünyası, halkımız ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve esenlik getirmesini diliyorum.”

Kaynak: Haber Merkezi