Beşiktaş’ta oyunu kullanan ünlü komedyen Cem Yılmaz “Her sene sandık başında kırdı geçirdi diyorlar ama bir şey yaptığım yok” ifadelerini kullandı. 
Ünlü komedyen Cem Yılmaz oyunu erken kullanmayı tercih eden ünlüler kervanına katıldı. Sandıklar açıldıktan yaklaşık bir saat sonra 10.00 sıralarında oy kullanmaya gelen Cem Yılmaz, sırada bekleyen milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ı selamladı.
Cem Yılmaz, kendilerini görüntüleyen gazetecilere bakarak, “Allah, Allah, tuhaf. Bir şey de çıkmayacağını söyledim ama” diyerek gazetecilere gönderme yaptı. Oy pusulasını beklerken seçim görevlileriyle konuşan Cem Yılmaz kendisini görüntüleyen gazeteciler için, “Evden beraber geldik. Onlar daha önce uyandı kahvaltı hazırladı” dedi.
Daha sonra seçmen pusulasını bekleyen Cem Yılmaz sonra sandık görevlisinin cep telefonu yasağını hatırlatması üzerine ellerini kaldırarak “üstümde yok” dedi.
Oyunu kullandıktan sonra sandık başına gelen Cem Yılmaz kendisini bekleyen muhabirlerin “atarken çekelim” cümlesine karşın pusulayı kaldırıp atacakmış gibi yaptı. Oyunu attıktan sonra gazetecilere dönen Cem Yılmaz, “Gelmeyin, bir şey yapmayacağım” diyerek çıktı.
“SİZİN ESPRİLERİNİZİ KİM YAZIYOR” 
Muhabirin “zorlandınız mı katlarken, biraz vakit geçiyor herhalde” sorusuna karşın Cem Yılmaz, “Sizin esprilerinizi kim yazıyor. Bana amatör geldi de” cevabını vererek çevresindekileri kahkahaya boğdu. Ardından “Şimdi kimler kimler geliyor. Tarkan’ı gördüm” diyerek yürüyen Cem Yılmaz, elektrikli bisikletine binerek okuldan ayrıldı.

Muhabir: STAJYER/ARİF CAN YILDIZ