ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) farklı eğitimlere devam ediyor. ATSO Akademi, 41. Grup Meslek Komitesi Gayrimenkul Faaliyetleri talepleri doğrultusunda ‘Konutlarda Proje Pazarlama ve Satış’ eğitimi düzenliyor. Eğitim, 21 Şubat Salı günü 10.00-16.00 saatleri arasında ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda ücretsiz gerçekleştirilecek. Yusuf Murat Genç tarafından verilecek olan eğitime katılmak isteyenler; web sayfası üzerinden online olarak başvuru yapabilir.

atso akademi

YUSUF MURAT GENÇ KİMDİR?

1972 yılında Ürgüp’te doğdu. Çocukluğu ve gençlik yılları İzmir’de geçti. İzmir’de sırasıyla Agah Efendi İlkokulu, Alsancak Ortaokulu, Maltepe Askeri Lisesi ve Selma Yiğitalp Liselerini bitirdi. 1995 yılında İTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, beş yıl kadar saha mühendisliği ve ticaret müdürlüğü yaptı. 2000 yılından beri Kuşadası’nda yaşamaktadır. Evli ve iki çocuk sahibi. 2003 yılında Kuşadası’nda gayrimenkul sektöründeki eksikliklerden dolayı bu sektöre girdiği belirtiliyor.

GAYRİMENKUL ALANINDA İPUÇLARI VERİLECEK

20 yıl boyunca gayrimenkul alanınca çalışmalar yapan Yusuf Murat Genç, Antalya’da gayrimenkul hakkında deneyimlerini paylaşacak. Eğitime katılanların bireysel gelişimlerine ve üretkenliklerine yardımcı olarak üretecekleri hizmet için ihtiyaçları olabilecek her türlü bilgiyi verecek. Eğitimde, konutların nasıl pazarlanacağı, yapılan projelerin nasıl sunulacağı gibi mesleki ipuçları verilecek.

Muhabir: ÇİĞDEM KORKAN/HABER