DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2024 All Star’da nefesleri kesen mücadele için Kırmızı ve Mavi takım parkurdaki yerlerini aldı. Gizem Memiç ile Yağmur Banda’nın diskalifiye olmasından dolayı kadın erkek eşitliğinin sağlanması adına bu hafta yine erkek elemesi gerçekleşecek. Bu haftanın ilk iki dokunulmazlık oyununu kazanan Mavi takım son dokulmazlık oyununu rakibine büyük bir fark atarak 12-4 kazandı. 

Whatsapp Image 2024 04 10 At 00.03.30

DÖRDÜNCÜ VE SON ELEME ADAYI KİM OLDU?

Haftanın son dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım bu hafta dördüncü son eleme adayını belirledi. Haftanın son eleme adayı Sercan Yıldırım oldu.  Böylece dört adaydan sadece biri Kırmızı takımdan çıkmış oldu.

Whatsapp Image 2024 04 10 At 00.17.04

ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI OLDU KİM OLDU? 

Survivor’da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu da kaybeden Mavi takım ada konseyinde üçüncü eleme adayını belirledi. Üçüncü eleme adayı ismi en fazla yazılan Yasin Obuz oldu. Böylece üç eleme adayı da Mavi takımdan çıkmış oldu. Whatsapp Image 2024 04 09 At 00.12.30

İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU? 

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım ikinci eleme adayını ada konseyinde belirledi. Ada konseyinde ismi en çok yazılan Hakan ikinci eleme adayı oldu. Böylece ilk iki eleme adayı Mavi takımdan çıkmış oldu.

İLK ELEME ADAYI KİM OLDU? 

Dokunulmazlık oyununda Mavi takımın Kırmızı takıma mağlup olmasının ardından Mavi takım ada konseyinde ilk eleme adayını belirledi. İlk eleme adayı ismi en çok yazılan Yaman Keleş oldu.

GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ? 

Düellonun final mücadelesinde rakibi Hakan’a mağlup olan Poyraz Survivor’dan elendi. Poyraz geçen hafta hayallerine veda eden isim oldu.

Bayramdan dolayı Survivor bu cuma ekranlara gelecek.

Muhabir: STAJYER/ARİF CAN YILDIZ