ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2024 All Star’da nefesleri kesen mücadele için Kırmızı ve Mavi takım parkurdaki yerlerini aldı. Geçen hafta kadın yarışmacılardan Aysu’nun elenmesinin ve Gizem Memiç ile Yağmur Banda’nın diskalifiye olmasından dolayı kadın erkek eşitliğinin sağlanması adına bu hafta erkek elemesi gerçekleşecek.
Yarışmacılar ödül oyununu kazanmak için elleri bağlı şekilde topları hedefe götürmeye çalıştı. Final oyununda Nefise&Hilmi Cem ikilisi Batuhan&Ogeday ikilisine 6-3 mağlup oldu. Bu skorla ödül oyununu Mavi takım kazandı. 

SURVIVOR’DAN KİM ELENDİ? 

Düellonun final mücadelesinde rakibi Hakan’a mağlup olan Poyraz Survivor’dan elendi. Poyraz bu hafta hayallerine veda eden isim oldu.  I M G 3161

DÖRDÜNCÜ VE SON ELEME ADAYI KİM OLDU? 

Dokunulmazlık oyununda Kırmızı takımın Mavi takıma mağlup olmasının ardından Kırmızı takım ada konseyinde dördüncü ve son eleme adayını belirledi. Dördüncü ve son eleme adayı ismi en çok yazılan Poyraz oldu.

ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU? 

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım ada konseyinde eleme adayını belirledi. Haftanın üçüncü eleme adayı ada konseyinde ismi en çok yazılan Poyraz oldu. 

İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım ada konseyinde eleme adayını belirledi. Haftanın ikinci eleme adayı ismi en çok yazılan Sercan Yıldırım oldu. 

İLK ELEME ADAYI KİM OLDU? 

Dokulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım ada konseyinde eleme adayını belirledi. Mavi takım arasında yapılan oylamada bu hafta ilk eleme adayı Yaman’dan fazla oy alan HAKAN oldu. Hakan, Bozok’un elendiği hafta da eleme adaylarından biriydi.

Survivor her hafta Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanıyor.

Muhabir: STAJYER/ARİF CAN YILDIZ