TÜRKİYE’DE ilkleri gerçekleştiren ve 2015 yılında ‘Şehir Tiyatrosu’ kimliği kazanan AŞT sezon boyunca sahneleyeceği tüm oyunların biletlerini satışa açabilen tek tiyatro olmanın gururunu yaşamaya devam ediyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu yeni sezona 2 Kasım’da ‘merhaba’ diyor. 2023-2024 sezonunda çocuk, gençlik ve yetişkin oyunları olmak üzere toplam 12 oyunla Antalyalı sanatseverlerle buluşacak olan AŞT ayrıca geçtiğimiz sezon en beğenilen oyunları da yeniden sahneleyecek. 

YENİ SEZON BAŞLIYOR
Kurulduğu günden bu yana her sezonda perdelerini aynı coşku ve heyecanla aralayan Antalya Şehir Tiyatrosu, geçen sezon gösterimini yaptığı oyunlarla pek çok sanatseveri ağırladı. Bu yıl da provalarını tamamladığı 12 farklı oyunla tiyatro severlerin karşısına çıkacak olan AŞT, yeni sezonda hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik pek çok oyunu tiyatroseverler ile buluşturacak. Yeni oyunların yanı sıra geçen sezon seyircilerin büyük beğeniyle takip ettiği yetişkin oyunları da sahnelenmeye devam edecek. 

SEZON BOYUNCA SAHNELENECEK OYUNLAR
İstanbul Efendisi, Takıntılar, Kunduracı Doktor, Zümrüdü Anka, Balon Ağacı, Huysuz, Elbise Var İnsan Yok İnsan Var Elbise Yok, Sır, Geç Kalanlar, Tarla Kuşuydu Juliet, Tiyatronağme, Kül Kedisi, Okyanusta Bir Su Damlası Gibi ve Tiyatro Makinesi. HABER/BUSE ER