ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), yeni eğitim seminerine hazırlanıyor. ATSO Akademi çatısı altında ATSO Kemer temsilcileriyle ‘İş Hayatında İnsan İlişkileri ve İletişim Teknikleri eğitimi,  eğitmen Fatma Bereket tarafından; 25 Nisan Perşembe günü 14.00-17.00 saatleri arasında ATSO Kemer Eğitim ve Sanat Merkezi Salonu'nda ücretsiz gerçekleştirilecek. Eğitime katılmak isteyenler ATSO’nun web sayfası üzerinden online başvuru yapabilir. 

G Lgeayz W M A A Fa Pn
EĞİTİMİN İÇERİĞİ
Düzenlenecek olan eğitimin içeriğinde; ‘İletişim ve iletişim üretimi nedir?’, ‘Kurumsal esneklik iletişimi’, ‘Çalışan olarak Z kuşağı’, ‘Müşteri olarak Z kuşağı’, ‘Alfa kuşağı 5 yıl sonra iş hayatında’, ‘İletişimde Einstein etkisi’ ve ‘Uygulama’ konuları yer alıyor. 
EĞİTMEN FATMA BEREKET KİMDİR?
1981 doğumlu olan Fatma Bereket, Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyoloji mezunu ve şu an Gelişim Üniversitesi’nde Sosyoloji alanında Yüksek Lisans eğitimine devam ediyor. İngilizce ve Arapça bilen Bereket, Analizi Sertifikası, Eğitim ve Yaşam Koçluğu, Resim Yorumlama ve Uygulama Uzmanı. ATSO üyesi ve ALFA Kadın Kooperatifi Başkanı Sosyal Sorumluluk Geliştirme Derneği Başkanı. Fatma Bereket, birçok projede yer alırken Antalya Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile ‘Yeni Kent Mirası ve Çocuk Atölyeleri’ de bu projelerden bir tanesi.

Muhabir: ÇİĞDEM KORKAN/HABER