CUMHURİYET Halk Partisi Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, seçim çalışmaları kapsamında Manavgat Sanayi Sitesi’ndeki ticari esnaflarla bir araya geldi. Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara’ya eşi Hacer Kara, CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar, CHP Seçim Komitesi Başkanı Abbas Tarakçı ve partililer de eşlik etti.

I M G 4391 001

Günün ilk saatlerinde sanayi esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Niyazi Nefi Kara, uzun uzun sohbet etti, hayata geçirmek istediği sosyal ve ekonomik projelerini anlattı. Esnafın isteklerini dinleyen CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, göreve gelmesi durumunda kent halkının ekonomik ve sosyal hayatına katkı sağlayan projeleri hayata geçireceğini belirtti.

I M G 1331

Başkan Adayı Kara, “Kıymetli eşim Hacer Kara ve İlçe Başkanımız Oykun Başar ve partililerimizle birlikte Manavgat Sanayi Sitesi’ndeki esnaflarımıza hayırlı işler dilemek amacıyla ziyaret gerçekleştirdik. Kime dokunsak bin ah işitiyoruz. Esnafımız, girdi maliyetleri ve vergilerle boğuşurken vatandaşlarımız ise ihtiyaç duyduğu malzemeleri birkaç gün sonra farklı fiyatlardan temin ediyor. Halkımız bunu hak etmiyor. Bizler, onlarla her zaman bir arada olmaya devam edeceğiz. Bu kentin evladı olarak onlara hizmet etmekten gurur duyacağım. Göreve gelmemiz halinde kent halkına yönelik yapacağımız sosyal ve ekonomi projelerini vatandaşlarımızla paylaşmaya devam edeceğim. Her zaman bir arada olacağız. Kentimizi mutlu insanların yaşadığı bir yer haline getireceğiz” dedi.

I M G 1575

Kaynak: HABER MERKEZİ