KEPEZ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin dört bir yanını konforlu yollarla buluşturmaya devam ediyor. Başkan Hakan Tütüncü’nün 14,5 yıllık belediye başkanlığı döneminde Kepez’de 1.398 km’si sathi, 1.224 km’si sıcak olmak üzere 2 bin 622 km’lik asfalt çalışması yapıldı. Şehir içi trafiğini rahatlatan ve sürücülere zaman tasarrufu yaptıran çift yönlü yollar açan Kepez Belediyesi, yol hizmetlerini kendi makine parkuru ve iş gücüyle şehre kazandırdı.

Kepezden-ilcenin-dort-bir-yanina-konforlu-yollar_3

Her mahalleye eşit hizmet anlayışıyla çalışan Kepez Belediyesi, merkeze en uzak yerleşim yeri olan eski köylerin yollarını da sıcak asfaltla kapladı. Belediye merkezdeki mahallelerde yapılan hizmetlerin aynısını Duacı, Odabaşı, Kirişçiler, Çamlıca, Kızıllı, Gaziler ile Başköy Mahallesi’nde de gerçekleştirdi. Kepez Belediyesi, bugüne kadar eski köylerine, semt spor sahası, muhtar evi, sosyal yaşam merkezi, park, yol ve asfalt hizmetlerini de götürdü.  

Kepezden-ilcenin-dort-bir-yanina-konforlu-yollar_2

Kepez Belediyesi, ilçe sakinlerine daha rahat ve kaliteli bir ulaşım sağlamak ve şehre modern bir görünüm kazandırmak için hizmet çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.  

Kaynak: Kepez Belediyesi Basın Müdürlüğü