BİRLEŞİK Kamu İş Konfederasyonu Antalya Şubesi Eski Genel Başkanı Mehmet Balık, Cumhuriyet Halk Partisi Serik İlçe Başkanlığında yaptığı konuşmasında, Serik'in kaderini değiştirmeye yönelik bir yolculuğun ilk adımını atmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, vatandaşların desteğiyle Serik'i hak ettiği konuma taşımak amacında olduklarını vurguladı.

mehmetbalık2

‘SERİK’E KENT KİMLİĞİ KAZANDIRACAĞIZ’

Kısır çekişmelerin ötesine geçerek Serik'i büyük bir köy imajından çıkarıp kent kimliğine kavuşturmayı, fırsat eşitliği sunarak yaşam kalitesini artırmayı hedeflediklerini belirten Mehmet Balık, özellikle kadınların iş hayatındaki yerini güçlendirmek adına kreşler yaparak çalışma alanlarında güvenli bir ortam sunmayı planladıklarını ifade etti. Balık, Serik'in zengin doğası, tarihi ve kültürel değerlerini de koruyarak, sürdürülebilir bir kent inşa etmeye odaklandıklarını dile getirdi.

mehmetbalık3

SERİK İÇİN ELELE

Balık, adaylığını Serik'in sorunlarını çözme ve toplumsal refahı artırma misyonuyla birleştirerek Serik'i temsil etmek ve hizmet etmek için bir fırsat olarak gördüğünü belirtti. Parti ayrımı yapmadan birlikte hareket edilmesi gerektiğini vurgulayan Balık, Serik için birlikte kazanmanın önemine dikkat çekti.HABER/AYSU DURSUN