LİSTE BÜYÜYOR

Daha önce Buket Aydın, Hakan Bayrakçı’yı ve yaşam koçlarını tiye aldığı videoyla gündeme gelen ünlü komedyenin hedefinde bu sefer Antalya Devlet Tiyarosu'nun oyunlarını oynadığı Haşim İşcan Kültür Merkezi’ni eleştiren Tamer Karadağlı vardı.

Whatsapp Image 2024 03 30 At 17.49.47

'BABABA DİYESİM GELİYOR'

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı Haşim İşcan Kültür Merkezi'ni eleştirdiği bir video yükleyip “rezalet, utanç kaynağı” gibi ithamlarda bulunarak Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni suçladı. Ünlü Komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar, Karadağlı'nın çektiği videoyu sosyal medya hesabından esprili bir yanıtla tiye aldı. Gökbakar:

"Merhaba, şu anda kendi evimin, özel mülkümün bahçesinde dolanıyorum. Tamamen bana ait. Ve bakın... Görüyor musunuz şu mermerlerin halini? Kapıya bakar mısınız? Resmen göğüs nahiyeme geliyor. Buraya bir insan nasıl girsin yahu? Biraz daha dolanayım. Bakın devlet müdürüyüm ben, devletin müdürüyüm. Bakar mısınız, görüyor musunuz? Resmen boyasız tahta. Belediye burada hiçbir şey yapmamış. Akıl alır gibi değil. İnsan şaşırıyor ve resmen bunlar karşısında 'babababa' diyesim geliyor” ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 03 30 At 17.49.45

Muhabir: STAJYER/ARİF CAN YILDIZ