KÜLTÜR ve sanat şehri Antalya, her daim yaşayan bir kent. Turizmin başkenti olmasının dışında yılın her mevsimine yayılan çok çeşitli etkinlikleriyle dikkat çeken şehirde sayısız festival, fuar, sergi, dans, tiyatro, opera gösterimleri, söyleşi, seminer, panel ve konferans gibi organizasyonlar düzenlenmeye devam ediyor. Yalın, 30 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’de Antalyalı hayranlarıyla buluşmak için Aspendos Antik Tiyatro’da konser vermeye hazırlanıyor.

Sevenlerinin kalbinde taht kuran ve seslendirdiği kendine özgü aşk şarkıları, büyüleyici sesi ve besteleri ile günümüze kadar milyonlarca dinleyici kitlesi yakalayan Yalın, sahnelerde fırtınalar estiren ‘Unutulmaz Şarkılar’ konser serisine devam ediyor. Yalın, görkemli sahne tasarımı ve bigband orkestrasıyla hem kalbimizde iz bırakan ‘Unutulmaz Şarkılar’ı, hem de en sevilen hitlerini antik Yunan ve Anadolu kültürlerinin mozağini barındıran Aspendos Antik Tiyatro’da seslendirecek.

“Sevenlerimle göz göze olmak bana hep iyi gelir. İyi gelecek bize kavuşmak" sözleriyle dinleyicilerin gönlünde taht kuran sanatçının, eşsiz yorumu ve sürprizlerle dolu gerçekleşecek konserinin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

30 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’de Aspendos Antik Tiyatro’da gerçekleşecek olan konserin ise biletlerine online olarak erişim sağlamak mümkün olup biletler 452 TL’ den satışa sunuldu. HABER/BUSE ER