Antalyaspor yarın Konyaspor deplasmanında sahaya çıkacak.

Antalyaspor ligde üst sıralara yükselmenin hesaplarını yaparken rakip Konyaspor ise düşme hattından kurtulmak istiyor.

Yarınki karşılaşma her iki takım açısından da son derece önemli bir mücadele olacak.

Diğer yandan Antalyaspor taraftarı için de Konya deplasmanları her zaman ayrı bir anlam ifade eder.

Bu deplasmana günler öncesinden özel olarak hazırlanırlar.

Yarın oynanacak mücadele için de Antalyaspor taraftarı özel hazırlık yaptı.

Kırmızı beyazlı takımın en önemli taraftar grubu 07 Gençlik yarın 2000 kişi ile bu zorlu deplasmana çıkarma yapmaya yapacak.  

Hem de Konyaspor yönetiminin 500 TL olarak belirlediği bilet fiyatına rağmen…

Ligin ilk yarısında Antalya’da oynanan maçın deplasman tribünü bilet fiyatı 160 TL iken Konya’daki maçın bilet fiyatının 500 TL olarak belirlenmesi etik bir durum değildir.

Konyaspor yönetimi açıkça bilet fiyatı ile Antalyaspor taraftarını korkutmaya çalışmış, deplasmana gelmelerini engel olmak istemişler.

Ancak bilmiyorlar ki 07 Gençlik bir taraftar grubundan çok daha fazlasıdır.

Katar’a özel uçakla giden, depremde bölgeye giderek enkaz kaldıran, pandemide meydanları temizleyen, sağlık çalışanlarına erzak teslim eden, kulübün başkanı ve yöneticisi yokken en uzak deplasmana giderek takımını yalnız bırakmayan, geçmişte Balıkesir’e ve İzmir’e 30 bin kişi ile giden taraftarı bilet fiyatı ile korkutamazsınız.

Şunu unutmayın; bilet fiyatını değil 500 TL, 5 bin TL de yapsanız Antalyaspor taraftarı o deplasmana gelir ve takımını stadyum dışından da olsa destekler.

Konyaspor yönetiminin yaptığı bu etik dışı harekete gerek kişisel sosyal medya hesabımdan da gerekse Antalyaekspres.com.tr’de yaptığımız haberlerle tepki gösterdik.

Bu etik dışı davranışı gündeme getirdik.

Sosyal medya hesabımdan yaptığım paylaşımda ise Antalya’yı Konya deplasmanında yalnız bırakmak istemeyen taraftara destek vermeye davet ettim.

Sağ olsun Turizmci Tolga Cömertoğlu başta olmak üzere bu çağrıya destek verenler oldu.

Başta Tolga bey olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.

Desteklerle birlikte yarın oynanacak olan karşılaşmanın biletleri tükendi. Yani Antalyaspor taraftarı yarın Konya’da kapalı gişe olacak.

Otobüsler yarın sabah saat 06.00’da 07 Gençlik lokali önünden kalkacak. Ayrıca 07 Gençlik’in de Konya deplasmanına gelen taraftara özel bir sürprizi olacak.